Telefon
WhatsApp

Hakkımızda

Dahi Bims İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Sayın Müşterilerimiz, İş Ortaklarımız ve Değerli Çalışanlarımız,

Dahi Bims İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 1991 yılında Bims Biriket üretimi ve İnşaat Malzemeleri toptan ve perakende satışı ile faaliyetlerine başlayan firmamız, yaklaşık yarım asırdır beton ürünleri üretimi ve satışını yapmaktadır. 2007 yılında HAVAS markası ile Beton Kilitli Taş, Bordür ve Oluk üretimi, 2020 yılında ise en son teknolojiyi kullanan 18’li makine ve ekipmanlarıyla AKBİMS markasıyla Bims Biriket Üretimi yapmaya başlayan firmamız faaliyetlerine devam etmektedir. 

Beton Kilitli Taş ve Bims Biriket üretimi sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluş olarak gurur duyuyoruz. Firmamız sektöründe kaliteli ürünler üreterek müşteri mümnuniyetini ön planda tutmayı temel ilke olarak benimseyip, " Memnuniyetinize Talibiz " sloganı ile hizmetlerine devam edecektir...

Vizyonumuz ve Misyonumuz

Vizyonumuz, inşaat sektöründe lider bir tedarikçi olmak ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak amacıyla sürekli olarak büyümek ve gelişmektir. Misyonumuz ise müşterilerimize kaliteli, uygun fiyatlı ürünleri sunarak projelerini başarıyla tamamlamalarına yardımcı olmaktır.

Kalite ve Güven

Dahi Bims olarak, ürünlerimizin kalitesini ve güvenilirliğini her zaman ön planda tutuyoruz. İmalatını yaptığımız ve tedarik ettiğimiz ürünler, sektör standartlarına uygun olarak seçilir ve titizlikle incelenir. Bu sayede müşterilerimize yüksek standartlarda ürünler sunarak projelerinin başarısını destekliyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyeti, şirketimizin en öncelikli hedeflerinden biridir, "Memnuniyetinize Talibiz" 

Teşekkürler

Son olarak, bizimle birlikte çalışan tüm müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve değerli çalışanlarımıza teşekkür etmek isteriz. Sizlerin desteği ve sadakati olmadan bu başarıya ulaşamazdık.

Dahi Bims İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak, gelecekte de sizlere en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğimize söz veriyoruz. Her türlü geri bildiriminiz bizim için değerlidir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için her zaman burada; " Memnuniyetinize Talibiz... "